Devious Maids w czerwcu

Od pewnego czasu znana jest przybliżona co do miesiąca data premiery serialu „Devious Maids”. Wczoraj kręcono pierwsze promo, kilka tygodni wcześniej robiono zdjęcia do nowej galerii. Obie rzeczy nie są jeszcze oficjalnie dostępne, ale monitoruje to na bieżąco. Co do wczorajszej reklamówki, Edy Ganem udostępniła jeden z kadrów.. Zazwyczaj nie interesują mnie kreacje na tzw „french maids”, ale ta fotografia jest wręcz przepiękna…

9e4684c0941211e2850422000a1f9a85_7

Aczkolwiek wiadomo, że Valentina jak i Zoila będą nosić nieco inny, mniej seksowny uniform pokojówki. Na wielu zdjęciach pojawia się ta oto niebieskawa sukienka zapinana na zamek błyskawiczny, tu akurat bez fartuszka, chociaż mam nadzieję, że zgodnie z innym zdjęciem które umieścił swojego czasu na facebooku Jeff Campanella, będzie on stanowił część garderoby młodej służącej.

BFQqYSdCEAAuf1d.jpg large

Również i piękna Paula Garces, która gra rolę Flory opublikowała bardzo ciekawe zdjęcie, na którym zaprezentowała się w „poprawnym” czarno-białym kostiumie ponętnej gosposi. Swoją drogą, patent z podstawką pod Iphone’a powinna opatentować.

830247_462665873806874_676094500_o

Jeju, czemu dopiero mamy marzec? Na szczęście znamy już nazwy prawie wszystkich odcinków, wraz z niektórymi postaciami które się tam pojawią.

Odcinek pierwszy to oczywiście „Pilot”. Znamy oczywiście już bohaterów, za wyjątkiem  Odessy, granej przez Melindę Page Hamilton.

Odcinek drugi nosi tytuł „Ustawianie stołu”, trzeci zaś „Wycieranie przeszłości” – w nim poznany postać Pablo (męża Zoily), ciekawie co powie na zmuszenie swojej córki do pracy jako służąca…

Czwarty odcinek to Ścielenie łóżka”, piąty to „Wynoszenie Śmieci”. W odcinku piątym pojawi się interesująca postać męża Carmen (w tej roli Jaime Camil) oraz dziewczyny Remy’ego – Allison (Kirsten Prout). Postać Allison to dość wredne dziewcze, próbujące wykorzystywać Valentinę.

Odcinek szósty tyczyć się będzie „Wyprowadzania psa” i pojawi się tam ciekawa postać szefa (szefowej) kuchni – w tej roli Jolie Jenkins.

Potem mamy „Przyjmowanie wiadomości”, „Pilnowane dziecka”, „Przyrządzanie jajecznicy”, „Zawieszanie zasłon” i (odcinek jedenasty) „Czyszczenie szafki”.

Mam nadzieję, że w kwietniu pojawi się więcej informacji czy też następne materiały. Jedynie co, możemy czekać.