Pomoce domowe w mediach społecznościowych – część XVII

Anna Imperio to filipinka pracująca w Mediolanie, obok niej nieco starsza Corazon Sipint pracująca w Neapolu. Tuż obok niej czyści okna Lei.

W drugim rzędzie Emelita Correa Tomoc pracująca w Mediolanie. Po jej prawej stronie sprzątająca w Turynie Grace Unay Tabuno. Nowy uniform przymierza zaś Maricar Ebes pracująca w Lizbonie.

Na pierwszym zdjjęciu prezentuje się dla nas Mila Isidro Mones pracująca w Palermo. Obok niej Moneth Magsino która pracuje w Modenie. Potrawę w rzymskiej kuchni gotuje zaś Sharon Talens Matiadao.

Następny rząd rozpoczyna Teresita Marzan, i tu zaskoczenie, pracująca w Jordanii. Obok niej kolejna mediolańska służąca Lanie Azore. Początkowo sądziłem że to brazylijka (ciemna karnacja), ale okazuje się że to filipinka. W ślicznym różowym uniformie prasuje zaś pochodząca z Paragwaju Mariela Gonzalez (pomoc domowa w Hiszpanii).

W następnym rzędzie mamy rzymską sprzątaczkę imieniem Melinda Acejofullo, towarzyszy jej zaś służąca w Cagliari Lorna Mendoza oraz (po prawej) Melissa Zano, podczas niekończącego się prasowania.

Ostatni rząd zaczyna prześliczna i młoda pochodząca z Paragwaju Jazmin Duarte. W uniformie naprawdę jej do twarzy, mam nadzieję że szefowa zmusza ją do wychodzenia w nim na zakupy, albo chociażby z psem. A jak nie, kilkugodzinne czyszczenie kibli byłoby dla niej odpowiednią, codzienną pracą, po której musiałaby być dalej tak samo uśmiechnięta. Obok niej Bella pracująca we Włoszech i kolejna interesująca emigrantka z Paragwaju, Aida Maiz.