Park Hotel Stern

Serial ten znam od dawna i długo, ale to bardzo długo próbowałem go zdobyć. Dopiero niedawno się to w pełni udało. We wpisie o serialach hotelowych, mogliście zobaczyć jedno z kilku zdjęć z tego serialu, które od wielu lat krążyły po internecie. Teraz jednak, mogę pokazać wam coś więcej.

W dzisiejszym wpisie zaprezentuje kilka najciekawszych momentów ze wszystkich trzech sezonów Park Hotel Stern, serialu, którego oś wydarzeń stanowią pracownicy niemieckiego luksusowego hotelu z lat 90tych.

Kobieta w czerwonych włosach jako pokojówka pracuje tylko w początkowych czterech odcinkach.

Park Hotel Stern 1x01

W odcinku jedenastym o nazwie „strajk personelu” widzimy dwie pokojówki które z zadowoleniem przechadzają się korytarzem. Radość szybko się kończy, kiedy supervisor każe mi posprzątać totalnie zabałaganiony pokój w piętnaście minut.

Park Hotel Stern 1x11

W drugim odcinku drugiego sezonu pt „Pisarz” jest bardzo interesująca scena ścielenia łóżka. Ciekawie tylko, czemu aż dwie dziewczyny musiały się tym zajmować, a do tego jeszcze pod nadzorem…

Park Hotel Stern 2x02

Natomiast w odcinku „sen nocy letniej” mamy krótką scenę czyszczenia hotelowych wnętrz z uśmiechem na twarzy.

Park Hotel Stern 2x15

W drugim odcinku trzeciego sezonu pt „Kariera pod zarzutem” pojawia się postać fotografa, który upodobał sobie pokojówki. No ale błyskać fleszem po oczach to się nie powinno.

Park Hotel Stern 3x02

W przedostatnim odcinku pokojówka pokazuje się na chwilę bez fartuszka, który każe się jej od razu z powrotem założyć. Porządek musi być!

Park Hotel Stern 3x17

Dodaj komentarz