Seriale hiszpańskojęzyczne

W dzisiejszym wpisie poznamy kilka odcinków seriali hiszpańskojęzycznych nie będących telenowelami w których to pojawiają się służące.

Decisiones de mujeres

Jeden z odcinków kolumbijskiego serialu „Decisiones” (zwanego od trzeciego sezonu „Decisiones de mujeres”) zatytułowany jest „Busco señora de servicio”. Opowiada on o pochodzącej z Hiszpanii pani doktor, z wykształcenia okulistce, która pracuje sprzątając domy w Kolumbii. W końcu znajduje ona nową pracę, zatrudniając się jako służąca. Wszystko jest dobrze dopóki nie zakochuje się w Panu domu…

Decisiones mujeres

Lo que Callamos las Mujeres

Jako służące pracują również bohaterki tego meksykańskiego serialu. W odcinku pod tytułem „Mi sirvienta yo misma” nowa dziewczyna rozpoczyna pracę w domu pewnego polityka.

Lo que Callamos las Mujeres

W innym natomiast odcinku „Jefa abusadora” pracująca w domu służącą jest bita i poniżana przez Panią. W sposób bardzo drastyczny.

Lo que callamos las mujeres

Natomiast do molestowania seksualnego służącej dochodzi w odcinku „Mi jefe abusó de mi”. Nie kończy się to jednak dobrze zarówno dla ofiary jaki i sprawcy.

mihefe

Mujeres asesinas

W argentyńskiej wersji serialu o kobietach zabójczyniach pt „Mujeres Asesinas” jeden z odcinków, pt „Carmen, honrada” tytułowa Carmen pracuje jako służąca. Jej mąż jest bezrobotny, a ona potrzebuje pieniędzy aby utrzymać chodzącą do szkoły córkę. Jednocześnie musi znosić upokorzenia ze strony właścicielki domu, Doñy Eloisa, której mąż zostawił dla młodszej sekretarki. Gdy jej córka zostanie napastowana, dochodzi do tragedii..

Mujeres Asesinas

Tiempo Final

W 11 odcinku 3 sezonu tego kolumbijskiego serialu (odcinek nosi tytuł „El Billete”) główną rolę gra pokojówka, która zabija swoją Panią, kradnie jej pieniądze i postanawia uciec razem ze swoim chłopakiem. Niewdzięczna? Obejrzyjcie sami, a przekonacie się, że decyzja dziewczyny nie była do końca zła.

tiempofinal

Dodaj komentarz