Seriale hiszpańskojęzyczne – część IX

Tym razem krótko, bo nowych pozycji nie jest aż tak dużo…oto dziewiąta odsłona cyklu o pokojówkach w serialach hiszpańskojęzycznych.

Na początek hiszpański remake argentyńskiego serialu Valientes. Podstawowa różnica? Oryginał był hitem i miał ze 150 czy 200 odcinków, kopia była nieudana, niemal zapomniana, pełne odcinki nie są dostępne w sieci i skończyło się na kilkudziesięciu odcinkach. Różnica druga: główna bohaterka pierwotnej wersji przez pół serialu latała w fartuszku służącej, w hiszpańskiej wersji stacji Cuatro była tylko etatowa pomoc domowa.. I jeśli o niej mowa:

Valientes ESP

Drugą pozycją jest nudna i ciągnąca się jak flaki z olejem telenowela w której nic się chyba nie dzieje czyli La verdad de Laura publicznej stacji RTVE. Dom w którym się dzieje akcja przypomina to średniej wielkości willa, okolica przypomina La Moraleja pod Madrytem.. przynajmniej miło jest popatrzeć na całkiem ładną aktorkę, która wcieliła się w rolę niani, kelnerki i gosposi:

laura1

laura2

W serialu 700 euros jako tło pojawia się czasami nieco bardziej opalona pomoc domowa, nie wnosi jednak niczego ciekawego do fabuły. No ale przecież obiad sam się nie podoba.

700 euros 1

Dodaj komentarz