Pomoce domowe w mediach społecznościowych – część XV

Geraldine Mamolang to filipinka pracująca w Libanie. Na zdjęciu widzimy ją prasującą w uniformie. Obok niej Elvira Austria, dużo starsza kobieta pracująca w Madrycie która na służbie nosi bardzo niewygodny uniform. Oglądamy ją w trakcie sprzątania domu oraz prasowania. Nigdy nie pozwala się jej rozpiąć kołnierzyka albo zdjąć fartuszka. Po jej prawej stronie Elsie Ramos, filipinka pracująca w Mediolanie. Nosi ona typowy fartuch pomocy domowej w kolorze ciemnoniebieskim.

Ping Espiritu (pingespiritu) to filipinka pracującą w Madrycie. Oczywiście w pełnym uniformie. Obok niej OFW in Madrid, Spain również w tej samej konfiguracji tyle że w kolorze różowym. Towarzyszy im Thunder Lily (leah.jardeliza), kolejna w pełni umundurowana madrycka pomoc domowa.

Ostatni rząd rozpoczyna Remie O P Mendoza pracująca dla odmiany w Mediolanie. Po jej prawej stronie Elizabeth Rolloque Casapao również służąca w tym samym mieście. Dzisiejsze zestawie kończy niewiarygodnie interesujący profil Arlene Garcia Sumajit Cristobal która pracuje w najbogatszej podmadryckiej dzielnicy La Moraleja. Zajmuje się głownie dzieckiem i nagrała wiele filmów na których widzimy ją samą w pełnym unifomie spacerującą z wózkiem.