Pomoce domowe w mediach społecznościowych – część XVI

Cristita Abanador to filipinka pracującą w Florencji. W pracy nosi klasyczny fartuch aby nie brudziła swoich ubrań, tu jak widać podczas mycia okien. Obok niej identyfikująca się jako Dakilang jej rodaczka myjąca podłogę w podobnym stroju. Po jej prawie zaś pracująca w Salerno Louise Munar Sacopla w Salerno w pełnym już stroju z białym fartuszkiem.

Drugi rząd rozpoczyna Arlene Dimaano pracująca jako madrycka opiekunka. Pełnym mundurek jest obowiązkowy nawet do opieki na dziećmi. Obok niej Maricel Medina, także zatrudniona w Madrycie która nosi uniform nawet podczas wyjścia z dziećmi na boisko. Obok niej brith146 pochodząca z Nikaragui która jak sama mi pisała uniform był jej wyborem.

Trzeci rząd to pochodząca z Paragwaju Clau Rubia która w Madryckim domu mimo urody (a może właśnie z tego powodu) zmusili do ubrania uniformu. Obok niej żeńska część filipińskiego małżeństwa z Dora and Edwin the Explorer które służy w Mediolanie. Obok nich pracująca w Bolonii Eunice Simeon w prostym czarnym fartuchu.

Kolejny rząd rozpoczyna śliczna Fany Romero z Paragwaju, dumnie prezentująca się w klasycznym uniformie. Po prawej jej stronie Gilda in Italy która sprząta w Neapolu (tu jak widać prasuje). W tym rzędzie także pochodzą z Peru Kiara Calderon w różowym brzydkim fartuchu który musiała codziennie nosić.

W piątym rzędzie Helen Villalon w prostym niebieskim fartuchu który nosi w Bolonii. Obok niej Lagring Luluquisen Sampilo w pełnym uniformie podczas gotowania. Po prawej stronie zaś Maria Manalo Silang w prostym fartuchu podczas prasowania.

Następny rząd rozpoczyna pracują w Neapolu LV Alfanta której niezbyt do twarzy w różowym. Obok niej pracująca w Mediolanie mangkukulamako w absolutnie klasycznym stroju z białym fartuszkiem, tuż obok niej Mikaela Cruz, umundurowana podczas gotowania.

W Siódmym rzędzie Myrna Comilang która szoruje kabinę prysznicową w czarnym brzydkim fartuchu. Po jej prawie stronie pracująca w Como Roselle Brucal rozwiesza pranie w pełnym uniformie, towarzyszy jej tikya78 niezbyt zadowolona ze swojej pracy.

Ostatni na dziś rząd otwiera madrycka służąca mariadoloresrojas76 pochodząca w Boliwii która zmuszona jest wykonywać wszystkie prace w kompletnym uniformie. Obok niej pochodząca z Paragwaju rosariomo10 która dumna jest ze swojej pracy i stroju który dostała od pracodawców. Dzisiejsze zestawienie zamyka zaś Marlin Caballero, niezwykle urodziwa pochodząca z Paragwaju emigrantka. Mam nadzieję że w przerwach na prezentowanie wdzięków na TikToku szoruje obsrane toalety.