Pomoce domowe w mediach społecznościowych – część IX

Delia Medida (deliamedida) to pracująca we Włoszech nieco starsza filipinka która w pracy nosi klasyczne niebieskie, szare i różowe sukienki z białymi fartuszkami wiązanymi wokół talii. Obok niej, Iren Barnachea Casem (missreinbella) także pochodząca z Filipin i pracująca we Włoszech którą często widzimy na dworze w zapiętym kołnierzyku mundurowej sukienki. Kolejną pracownicą z filipin jest yhen1420 która po słowach krytyki (że wrzuca za dużo filmików) zablokowała mnie na tiktoku. Na szczęście są metody aby sobie z tym poradzić.

W kolejnym rzędzie witamy pracująca w Libanie zawsze uśmiechniętą Mary Ann (natnatians). Obok niej jackymontenegro80 o której niewiele wiadomo. Pracuje prawdopodobnie w Hiszpanii. Po jej prawie stronie jej rodaczka, także OFW w Hiszpanii inelmontero8.

Emma (emmahagosojos) pochodzi z któregoś z krajów Ameryki Łacińskiej i pracuje w Hiszpanii. Wadą jej profilu jest drażniący efekt bąbelków. Obok niej, jej imienniczka Emmalyn Paulan Solatorio (emmasolatorio) – warto zainteresować się jej otwartym profilem Facebook gdzie nagrywa live’y ze sprzątania i opieki nad dziećmi. W tym rzędzie także Gie Dilao (giedilao) starsza filipinka pracująca we Mediolanie.

Edelmira (edelmiracastillos) sprząta w Madrycie i mimo kiepskiej urody, w czarnym jej do twarzy. Za to zielony to ulubiony kolor kolejnej filipinki pracującej we Włoszech o nicku justonce_23. Ten rząd zamyka Allen P. Cab (allenp.cab) która również wyemigrowała zza oceanu do Włoch.

W ostatnim rzędzie pracująca w Libanie misskuripot26 która to co ciekawe oprócz mundurka nosi czepek. Jakie jest to cudownie upokarzające dla młodej i ładnej dziewczyny. Kolejny profil w zestawieniu to seksy_morena ot kolejna filipinka pracująca w Hiszpanii (choć tym razem wyjątkowo jest to Madryt). I nie, nie jest ona „sexy”. Ostatnią na dziś jest Florence (user4569483524168) która pracuje we Włoszech.