Pomoce domowe w mediach społecznościowych – część VIII

Mar Jessi (marre491) to młoda dziewczyna z Hondurasu pracująca w Madrycie. Niezbyt ładna, ale przynajmniej nikomu nie podbierze męża. Zresztą, kto by chciał mopa? Obok niej młoda emigrantka z Brazylii – Isadora Guedes Biasoli (isadoranagringa), także z mopem. Po jej prawej stronie Dari (darivasquez22) z Hondurasu.

Kolejną pracownicą jest Noe Bogado (noebogado7) pochodząca z Paragwaju młoda dziewczyna pracująca w Madrycie której do twarzy w różowym. Po jej prawej stronie 1516_apple_2023 z Filipin która postanowiła sprzątać w Barcelonie. Obok niej, jej rodaczka młodziutka brzydula Josie (josie_ripdos) która robi karierę pomocy domowej we Włoszech. W uniformie jej bardzo do twarzy – tym bardziej nikt nie zwróci na nią uwagi gdy będzie szorować podłogi na kolanach.

Mary Acuña Rodríguez (maryrodriguez030396) to młoda dziewczyna z Nikaragui która pracuje jako interna w Madrycie. Na jedną z imprez poproszoną ją o założenie klasycznego uniformu, muszę przyznać bardzo jej w nim do twarzy. Obok niej pracująca pochodząca z Hondurasu yoselinlopez152 – perfekcyjna w czyszczeniu toalet brzydula. Po prawej zaś nieco starsza dziewczyna o nicku userszrx5c0qof ciesząca się z nadchodzących wakacji.

Pochodzą z Hondurasu Sandy (catrachitacastro19) pracuje w Hiszpanii. Zdecydowanie powinna zejść z wagi. Sprzątanie to dużo ruchu więc jej to pomoże. Obok niej Yaneth Herrera (yanethherrera38) z Hondurasu która musi się pogodzić ze swoim niebieskim uniformem. Ostatnią na dziś jest słodziutka gliiiii_7 z Nikaragui która doskonale wygląda w stroju służącej i mam nadzieję tak samo dobrze sprząta. Brudne toalety oczywiście.