Pomoce domowe w mediach społecznościowych – część VII

Mirena palmao2017 to młoda dziewczyna z Hondurasu która pracuje jako interna w Hiszpanii. Przyznaję, wpadła mi w oko. Liczę na więcej zdjęć, w stroju roboczym rzecz jasna. Obok niej, także pracująca w tym kraju Cie cielobernardosoli poprawnie ubrana Filipinka. Po prawej zaś Rhonz ravanal 25rhonz Filipinka pracująca we Włoszech. Zdecydowanie powinna się oduczyć trzymać ręce w kieszeni.

Janet Cruzat De Cast janet.dc to kolejna obywatelka Filipin pracująca we Włoszech. Jak widzimy na zdjęciu nosi ona kompletny strój. Ciekawe czy jest tak radosna przed czy po umyciu toalety. Po jej prawej stronie kolejna Filipinka Jeenee619 pracująca również we Włoszech. Jej pracodawcy powinni zastosować większy rygor co do jej stroju jak i dać jej więcej pracy.  Christine Raymundo craymundo17 to także obywatelka Filipin ale pracująca w Madrycie. Siedzi przy stole, czyżby miała za dużo czasu wolnego?

Arazeli arazeilcris to Peruwianka pracująca jako interna w Hiszpanii. Uniform jest noszony, ale czy tak mocna szminka powinna być używana w pracy? Bea angel princzhieneneneth to kolejna w zestawieniu Filipinka pracująca we Włoszech która jak widać po zrobieniu prania zajęła się odkurzaniem. Przykładna dziewczyna nie marnująca czasu swoich pracodawców. Powinna tylko zapiąć ostatni guzik sukienki. Obok niej przykładnie umundurowana (jej rodaczka) Sasha 23shamica4. Oby tyle energii co w taniej miała do szorowania podłóg na kolanach.

anamanongsong3 z Filipin pracuje we włoskim Cagliari. Jak widzimy nosi strój absolutnie adekwatny do prac domowych. Kolejną Filipinką jest tet_asuncion pracująca we Włoszech. Ciekawie czy czyszczenie klamek to swojego rodzaju kara czy rutynowe zajęcie. Bë Kä Cö bevzky12 jak widać nie ma  za dużo pracy ale jest dumna ze swojego fartucha.

Veangtine1827 to jej rodaczka która pracowała w Libanie. Dziewczynie naprawdę jest do twarzy w uniformie. Także w Libanie pracuje Llieann jlieann25, ale nie wydaje się ona zadowolona ze swojej roli. Z Filipin pochodzi także Emer rhomen06 pracująca w Mediolanie.

W Rzymie pracuje pochodzą z Filipin mother.dragona która na filmiku prasuje w charakterystycznym stroju. Icelatoloza to pracująca w Hiszpanii obywatelka Salwadoru. Praca jako interna nie jest dla niej łatwa. Ostatnią na dziś będzie Bacay (konto na YT teambacayofficial) Filiipinka pracująca w hotelu jako pokojówka (prawd. we Florencji).