Pomoce domowe w mediach społecznościowych – część VI

Jade caprichosa (massielgomez59) to emigrantka z Nikaragui która podczas pracy w łazience opowiedziała o swoim losie jako emigrantka. Obok niej jej rodaczka posługująca się nickiem castromassi16. Po prawej, wyprostowana w swoim roboczym stroju stoi nieco starsza Andrea Paredes (andyparedes11) z Paragwaju.

Ana (anamoran106) to emigrantka z Gwatemali która sama siebie nazywa służącą. Podoba mi się że ma świadomość własnej roli w domu. Obok niej faty_girl_nica13 z Nikaragui zadowolona że dziś spędziła tylko godzinę na szorowaniu garnków i patelni. Po jej prawej stronie zaś Verónica Reynel (ms.veronicareynel) z Kolumbii podziwiająca w lustrze swój mundurek.

Po lewej Ivory Magno CiaoBella (ivoryciaobella) całkiem ładna filipinka pracująca we Włoszech. Jako pomoc domowa. Obok niej anahi_022113 z Hondurasu. Po prawej zaś pochodząca z Kolumbii saribeth.0711, starsza ale nadal nadająca się do wielogodzinnego sprzątania.

W kolejnym rzędzie Isa Aragon (isaaragon7) młodziutka niania z Nikaragui której niezwykle do twarzy w kolorze różowym. Obok niej gotuje Jane Sarmiento, filipinka pracująca we Włoszech (Wenecja). Jest aktywna na Facebooku i publikowała na kanale Youtube MAIDinITALYmjas1874. Ostatni profil należy do chaichaiblog2424 która prawdopodobnie pracowała na Filipinach.