Pomoce domowe w mediach społecznościowych – część III

Kolejna porcja (część I, cześć II)  kont społecznościowych dziewczyn pracujących jako pomoce domowe za granicą.

Jorgelina portillo (jorgelinaportillo18) to 22 letnia emigrantka z Nikaragui która niedawno rozpoczęła pracę jako interna w Madrycie. Obok niej consuelito1988 pochodząca z Peru, również pracująca w Madrycie. Po prawej stronie miisstriiciia z Boliwii która zmuszona została jedynie do noszenia sukienki, bez dodatkowego fartuszka.

W drugim rzędzie pochodząca z Hondurasu jamilethmateo która ślicznie się prezentuje w swoim niebieskim mundurku. Zaraz obok, także z Hondurasu Sofia D.C. (pahok07) trudniąca się jak widać gotowaniem. Z tego samego kraju pochodzi także Jennifer Martinez (jeniferescoto47), młodziutka 21 letnia emigrantka która nie spodziewała się że w Hiszpanii jeszcze stosuje się klasyczne uniformy.

W rzędzie trzecim i na dziś ostatnim Ivy Asilo (ivyasilo0virtucio) Filipinka pracująca we Włoszech. Towarzyszy jej, po prawej (znowu z Hondurasu) favyfavy68 która jak widać wolną chwilę w pracy przeznacz na naukę ale w domu musi pozostać w kompletnym uniformie. Listę zamyka Mayerlis Sánchez (yanari041) która do Hiszpanii przyjechała z Nikaragui i twierdzi że ukrywa coś pod uniformem. Myślę, że mogę się z tym zgodzić. Pot i smród czyszczonych kibli.