Ukryta kamera

Dawno temu, osoba którą znałem (nie osobiście) udostępniła mi nagrania ze swojego mieszkania położonego w luksusowej miejscowości pod Madrytem. Mój przyjaciel, nazwijmy go tu Sergio zainstalował w niektórych pomieszczeniach ukrytą kamerę aby nagrać pracujące w domu pokojówki. Jako że miał realny wpływ na pracującą w domu służbę, starał się aby oprócz pracowitości dziewczyny cechowały się dobrym wyglądem.

To co tu zaraz zobaczycie to materiały strzeżony który przez wiele lat przeleżał „w piwnicy”. Sergio wycofał się z projektu już dawno temu, ale po moich usilnych prośbach zgodził się na upublicznienie zdjęć na mojej stronie, za co mu dziękuję. Zamazałem twarze pracujących dziewczyn aby uszanować ich prywatność. A odwiedzających stronę proszę nie kopiować.

Pierwszą dziewczyną jest Rosjanka imieniem Ludmiła dla której jest to pierwsza praca w Hiszpanii. Nosi ona długą niebieską sukienkę a do tego fartuszek. Pościelenie łóżka zajmuje jej bardzo dużo czasu, ale stara się być dokładna.

Służąca ścieli łóżko

Drugą kamerę Sergio zainstalował w pokoju Ludmiły jakiś czas później. W bardzo interesującym klipie, z kamerą skierowaną na przeciw lustra, obserwujemy poranne przebranie się do pracy. Sukienka, fartuszek a na koniec dekoracyjny czepek i można wyprowadzić psa na spacer albo pójść na zakupy.

Służąca zakłada mundurek

Kolejna kamera została zainstalowana w łazience, dzięki czemu mamy okazję zobaczyć dwie pracujące dziewczyny, obie ubrane w sukienki, fartuszki i czepki, ścielące łóżka i wycierające podłogę.

Służąca sprząta pokój

Umundurowane służące kursują między pokojem a łazienką, napełniając wodę do wiadra, biorąc do ręki mop (ale czy nie lepiej by było umyć podłogę na kolanach?) i przygotowując szmatki do czyszczenia.

Służąca ścieli łóżko

Gdy obie służące odeszły należało zorganizować casting na nową. Tym razem aby być pewnym Sergio obmyśla stosowny plan: każda potencjalna służąca zademonstruje ścielenie łóżka. Jeśli zrobi to poprawnie, zostanie przyjęta na okres próbny. Podczas pokazu jest jeszcze jeden wymóg.

Jedna z dziewczyn której bardzo zależy na pracy jest Carmen, hiszpanka z pochodzenia. Nie często się zdarza aby młoda nie-emigrantka aplikowała do pracy domowej. Przy dużym bezrobociu, o czym wie Sergio, dziewczyny zrobią wiele aby dostać dobrą pracę.

Służąca przebiera się w mundurek i fartuszek

Carmen jak każda z dziewczyn zmuszona zostaje do założenia uniformu. Od początku jej się to nie podoba. Co więcej, kiedy ma już zacząć ścielić łóżko dowiaduje się że musi zdjąć spodnie.

Służąca przebiera się w mundurek

Upokorzona dziewczyna (nie lubiąca pokazywać swoich nóg) z grymasem na twarzy ścieli łóżko. Niestety, nie tym razem. Wyszło fatalnie. Mimo że po skończonej pracy poprawia fartuszek i prosi o jeszcze jedną szansę nie dostanie tej pracy. Pokornie zdejmuje uniform i wychodzi.

Zapytałem Sergio czy udostępni jeszcze więcej materiałów niż te które posiadam do tej pory. Dysk na który nagrywał podobno uległ uszkodzeniu, jednak ja w to nie wierzę. Trudno.

Dodaj komentarz