Pomoce domowe w mediach społecznościowych – część XI

Charity Chary (charity.chary.5) to filipinka pracująca w Barcelonie. Na swoim profilu Facebook regularnie publikuje nagrania z czynności domowych. Pani powinna przypilnować ją aby oprócz sukienki nosiła dołączony do zestawu fartuszek. Editha Aquino Aspi (editha.aspi.5) pracuje z kolei w Rzymie i mimo wieku dalej musi nosić brzydki szary fartuch przez cały dzień. Obok niej, po prawej o wiele młodsza Magielyn Galo Facun (magielyn.facun.58) która mi włoskiej pogody zmuszona jest nosić pełny uniform. Opublikowała bardzo dużo nagrań na których odkurza, prasuje, myje okna i naczynia.

Angelina Espinoza (angelinaespinoza12) to młoda dziewczyna z Paragwaju pracująca w podmadryckiej dzielnicy La Moraleja. I oczywiscie w rezydencji nie może ubierać niczego innego niż strój służącej. Ja również przesyłam jej całusy i życzę nie tak brudnych toalet. Medina (medinaromi19) to zaledwie 19letnia dziewczyna z Argentyny która również pracuje jako pomoc domowa w bogatym domu. W różowym uniformie jej wyjątkowo do twarzy. Rosemarie Del Mundo Regilme (konto usunięte) to filipinka pracująca w ekskluzywnej dzielnicy Madrytu. W opublikowanym na facebooku filmie spaceruje w pełnym mundurku z psem. Jest to niedzielny poranek więc nie jest jeszcze tak gorąco, ale po południu będzie musiała wyjść ponownie.

Anne Candido (anne.candido.31) to młoda dziewczyna z Filipin pracująca we włoskiej Parmie. Niedawno opublikowała jedną rolkę na facebooku z pracy na którym nosi uniform. W opisie wspomina że Signora nie jest w domu, a mimo to mundurek jest obowiązkowy. No oczywiście, że tak, czego się spodziewała? Obok niej, Judith Diwa Timbol (judithdiwa74) kolejna filipinka pracująca we Włoszech, a towarzyszy jej ostatnia w tym zestawieniu Chris Ciervo (chris.ciervo.77) 32letnia emigrantka pracująca w Turynie, na zdjęciu z super zaawansowanym odkurzaczem. Mam nadzieję że przynajmniej kuchnia i łazienka jest myta na kolanach.