Pomoce domowe w mediach społecznościowych – część XII

Sally Rapanut (sallyrapanut7322 na Youtube) pracuje w pięknym zabytkowym domu we Włoszech i mimo swojego wieku nosi tradycyjny uniform z białym fartuszkiem.  Po jej prawej stronie stoi Olga Noemi Ferreira (olganoemiferreira) z Paragwaju, dorosła już kobieta która zdecydowała się poszukać lepszego życia w Hiszpanii. Obok niej, kolejna pracująca we Włoszech filipinka publikująca na Youtube (familychannel6706)

W drugim rzędzie zaczynamy od Eden.Evangelista (eden.evangelista.39 na Facebooku) jak można się domyśleć filipinki sprzątającej we Włoszech którą przyłapujemy (oczywiście w uniformie) na rozpakowaniu świątecznych prezentów. Obok niej pochodząca z Ekwadoru Gladys Sánchez (gladys.sanchez_) która dopiero co rozpoczęła pracę jako interna w Hiszpanii. Warto śledzić to całkiem nowe konto, gdyż publikuje ona jak wygląda pranie ręczne, zakupy (mam nadzieję w uniformie), mycie okien czy też cerowanie ubrań. Towarzyszy jej Ma Alexis Mendoza Tongol (queenmx.twenty6) która w tamtym roku pracowała jako służąca w Madrycie

Kolejna filipinka w zestawieniu italyabeybe_04 która oczywiście nosi fartuch. To jest jak niej jak druga skóra, idealny strój na każdą pogodę i do każdej pracy – od szorowania toalet do wyjścia z psem. Obok niej Diana Contreras (dianacontreras22020) z Paragwaju, jeszcze się wstydzi swojej mundurowej sukienki, ale wychodzi w niej na zakupy. Ostatnią w tym trzynastym już zestawieniu jest Jazzyme Dolcevita (konto na Facebooku) która to w piwnicy, oczywiście w fartuchu, rozwiesza pranie.