Seriale hiszpańskojęzyczne XXX

W odcinku Lo imposible mayor, lo vence el amor serialu Como Dice el Dicho dostrzegamy główną bohaterkę w bardzo niekomfortowej pozycji, bo wystawiona na widok publiczny – w pełnym uniformie obok kosza na śmieci który będzie musiała wciągnąć z powrotem na posesję.

W 24tym odcinku serialu komediowego Canguros (o nianiach) bohaterki są zmuszone do obsługi przyjęcia w uniformach.

W innym serialu komediowym, Puerta a Puerta w jednym z domów ciągle zmieniają się pomoce domowe. Ale sytuację aby nosiła ona słuchawki podczas pracy uważam za niedopuszczalną.

W pierwszym odcinku Segunda ensenanza widzimy dwie pracujące w domu pomoce domowe które pomagają odpakować prezent dla syna pracodawców.

W nowym serialu Escándalo, relato de una obsesión opowiadającym o romansie starszej kobiety z licealistą widzimy w jej domu pomoc domową która nosi samą tylko sukienkę. Ale i tak nikt nie pomyli jej z domownikiem.

W serialu El inmortal na amatorskim video widzimy ubraną w czepek młodą służącą (odcinek trzeci), w innych odcinkach gosposię która zdecydowanie wie jak trzymać ręce.

W serialu B&b, de boca en boca w domu służą dwie gosposie, młodsza niestety nie przestrzega rygoru noszenia fartuszka.

W początkowych odcinka bardzo długiego serialu Calle Nueva widzimy młodziutką pomoc domową która jest strofowana przez córkę właścicieli domu a potem w pełnym uniformie służy nastolatkom na basenie. Cudowna, upokarzająca scena!