Pomoce domowe w mediach społecznościowych – część V

Lidia Alba Henriquez (lidiaalba03) to pochodząca z Hondurasu kobieta pracująca jako interna w Barcelonie. Nosi ona tylko sukienki o niedopasowanym rozmiarze. Obok niej, po prawej pochodząca z Nikaragui Alicia Rodriquez (alicia_ro12) młoda ładna dziewczyna polerująca parkiet na kolanach. Towarzyszy jej Tai Anmie (anmie08) filipinka pracująca jako interna na Majorce.

Brenda Damaris De Za (brendadamarisdeza) to dziewczyna pochodząca z Salwadoru która pracuje jako interna w El Puerto de Santa Maria, kurortu bogaczy obok Kadyksu. Zdecydowanie powinna zmyć makijaż. Obok niej Káthíí Flórés (kathiirf26) z Peru. Ostatnią z dziewczyn jest 23 letnia silvaerica309 z Nikaragui która od dwóch miesięcy pracuje w Madrycie. Na filmikach śpiewa i się bawi, ciekawe czy też ma dobry humor szorując na kolanach obsrane kible, czego jej osobiście życzę. W absolutnej ciszy.

Na kanale YT Muchachaako możemy poobserwować pracę pomocy domowych w Kuwejcie które w końcu noszą „zachodnie” uniformy a także szorują podłogi w najodpowiedniejszej pozycji.