Pomoce domowe w mediach społecznościowych – część XX

Dzisiejsze zestawienie rozpoczyna Sylvia C. Jastillana z Mediolanu która doskonale wie że jej miejsce jest w kuchni. Po jej prawej stronie Leo-nora Saculles pracująca w obowiązkowym mundurku w gorącej Barcelonie. Obok niej Gikjan David, wesoła młoda dziewczyna pracująca w Rzymie której Pani powinna przypomnieć o zapięciu kołnierzyka.

Drugi rząd rozpoczyna Endozo Bunduquin Jop pracująca we Włoszech, tu w pełnym uniformie podczas mycia naczyń. Obok niej Bonita Ramos myjąca umywalkę oraz Dess Cayetano Pampolina.

Trzeci rząd to Emmalyn Paulan Solatorio, Jesica Acosta z któregoś z krajów Ameryki Południowej oraz publikująca wspomnienia Antonia; również i w tym przypadku nie jestem w stanie ustalić kraju z którego wyemigrowała do Hiszpanii.

W kolejnym rzędzie mamy Bema La Roa pracującą w hiszpańskim Bilbao (jak widać obowiązuje ścisły uniform), Florian Sol Rea sprzątającą we Włoszech oraz Creniza Majia Asi która to służyła w Barcelonie.

Ostatni rząd rozpoczyna kobieta ukrywająca się pod pseudonimem pinay sa italia, towarzyszy jej Alice Manalo sprzątająca w Padwie oraz nierozstająca się ze swoim niebieskim uniformem Madre Mia Amore pracująca w Madrycie.