Pomoce domowe w mediach społecznościowych – część XIX

Nida Ramos Valdez Ga pracuje we Włoszech i jak widzimy spełnia się w myciu kabiny prysznicowej. Obok niej Teresa Donato Revadavia pracujące w Brescii która w pracy używa klasycznej stroju z białym dopasowanym fartuszkiem. Towarzyszy jej pracująca w rezydencji w Modenie Shyrelle Cay Balita która nawet do podlewania ogrodu w upał zmuszona jest zakładać niebieską sukienkę i biały fartuszek.

Shie C Dela Cruz także pracuje we Włoszech. Obok niej Norma Resurreccion (kolejna osoba z Brescii) pracująca jako badante (opiekunka osoba starszej). Po jej prawej stronie pracująca w Neapolu Leonita Embate Alagon w różowym uniformie w paski.

W Rzymie pracuje Vic Globio i jak widać jednym z jej zadań jest mycie ręczne ubrań. Obok niej, pracująca w Mediolanie Ivy AT Bzn. Zaraz obok niej Flory Pilien zajęta myciem rolet.

W miejscowości Cagliari pracuje Corazon Eco, która to dla odmiany myje okna. Po jej prawej stronie Arah Paglinawan Macatangay pracująca w Bergamo w mokrym od wody fartuchu którego nie może zdjąć i rękawicach. Towarzyszy jej Jimayma Gandeza Danque pracująca w Palermo której zadaniem jest umycie rolet od zewnątrz, tak aby oczywiście wszyscy ją widzieli.

Ostatni rząd rozpoczyna pracująca w Barcelonie Bel B. Amistad która to zmuszona jest zakładać klasyczny strój składający się z sukienki i dopasowanego fartucha w którym to sprząta i gotuje. Obok niej, także w eleganckim stroju Emilyn Palma służąca w Madrycie. Ostatnią na dziś jest Sylvia C. Jastillana która to pracuje w Mediolanie i jak widać spędza czas w kuchni, tam gdzie jej miejsce.