Un posto al sole: Clara

Clara (w tej roli fotomodelka Imma Pirone) pojawiła się we włoskiej dziennej telenoweli Un Posto al Sole już we wrześniu 2018 roku, ale postać tą rozwinięto w kwietniu i w maju tego roku. Pracuje ona jako służącą w domu prawnika i próbuje go uwieść. Ale od początku.

W jednej z pierwszych scen z jej udziałem to sytuacja kiedy narzeczona pana domu rozkazuje jej wyprasować ubrania teraz a nie jak Clara sugeruje później. Widzimy ją ubraną w różowy klasyczny mundurek z ładnym kołnierzykiem i białym fartuszkiem:

Un posto al sole Pani rozkazuje włoskiej służącej

Kilka tygodni później prawnik zwraca na nią uwagę, kiedy ona, stojąc na stołku pucuje ogromne okna jego neapolitańskiego apartamentu.

Un posto al sole włoska służąca myje okno

Niedługo później podczas kolejnego sprzątania, kiedy jak zawsze ubrana w mundurek Clara szoruje stół w jadali dochodzi do zbliżenia bohaterów które będzie miało swoje skutki.

Un posto al sole włoska służąca czyści stół

Kiedy narzeczona zauważa więź z Clarą robi wszystko aby rozdzielić kochanków. Przede wszystkim (a może jednak to nie ma związku?) zmienia jej uniform na dużo brzydszy różowy fartuch, a sama służącą znowu skupia się na pracy.

Un posto al sole włoska służąca sprząta kuchnię

Co będzie dalej? Zobaczymy za jakiś czas…

Dodaj komentarz