Seriale hiszpańskojęzyczne XIV

Po pechowej edycji, czas przyszedł na odcinek czternasty w którym poznany kilka seriali produkcji hiszpańskiej na które warto zwrócić uwagę – oczywiście jeśli się chce wypatrzyć w nich zatrudnione pokojówki.

Pierwszym z nich jest serial (niektórzy piszą: telenowela) Gavilanes emitowana między 2000 a 2001 roku na stacji Antena 3. W obu domach pojawiających się w tej pozycji pracują umundurowane służące które odgrywają co najwyżej role w tle. Te połączenie szarości z czernią nie do końca mi leży, ale są gusta i guściki

Gavilanes służąca w hiszpańskiej kuchni

Gavilanes służąca w hiszpańskiej kuchni myje okno

Gavilanes służąca w hiszpańskim domu

W kilku odcinkach serialu Círculo Rojo emitowanego na tej samej stacji, zatrudniona pracownica znosić musi niezbyt miłe zachowanie córki Pani domu i oczywiście pełnić rolę klamki i wieszaka na ubranie.

Círculo Rojo służąca w rezydencji otwiera drzwi

Círculo Rojo służąca w rezydencji

W zabawnej scenie z serialu Con el culo al aire mąż śledzący swoją żonę przez przypadek odkrywa że zatrudniła się ona jako służąca w rezydencji bogatego sąsiada.

Con el culo al aire służąca w domu z miotełką

W jednym z najnowszych seriali Telecinco, Perdoname, Senor (z Paz Vegas jako zakonnicą) w bogatej willi wokół toczy się akcja także pracuje poprawnie ubrana służąca.

Perdoname, Senor służąca podająca słuchawkę telefonu

W młodzieżowym serialu o tańcu, Un Paso Adelante, odwiedzający willę kolega jest zaskoczony że jego partnerka w szkole posiada służbę domową.

Un Paso Adelante ruda służąca na wejściu do domu

Dodaj komentarz