Edge of Night

Drążąc temat soap operas jeszcze dalej warto też wspomnieć o Edge of Night emitowanego do początku lat 80tych zeszłego wieku. W odróżnieniu od innych tego typu seriali mamy możliwość obejrzenia sceny początku pracy przez służącą a także używania odkurzacza. Tak. Spróbujcie znaleźć scenę odkurzania za pomocą tej strasznej huczącej maszyny w All My Children, Days of Our Lives, As the World Turns czy innych serialach!

Nowa służąca, młoda wesoła dziewczyna rozpoczyna pracę w lipcu 1991 roku. Pierwsze otwarcie drzwi jest dla niej stresujące. Poprawia sukienkę, fartuszek.. a na koniec szofer wysypuję walizkę ubrań i każe jej segregować do prania.

Edge of Night służąca ogląda się w lustrze

Edge of Night służąca otwiera drzwi parze zakochanych

Edge of Night służąca na kolanach segreguje rzeczy do prania

No właśnie.. szofer. Bardzo dziwny człowiek. Można by rzec, że dziewczynę prześladuje. Instruuję ją z podtekstem seksualnym jak ma trzymać rurę (tą od odkurzacza oczywiście) i wmawia jej że ma dygać kiedy wpuszcza kogoś do domu – w tym celu nawet przeprowadza stosowne ćwiczenie.

Edge of Night służąca odkurza

Edge of Night służąca prezentuje swój nowy uniform
W końcu i też dostaje drugi uniform. Na wieczór przebierać się ma strój czarno-biały, absolutnie klasyczny. Nauka nie poszła w las. Wie jak się zachowywać przy serwowaniu do stołu i gdzie należy trzymać ręce.

Edge of Night służąca w pokoju

Edge of Night służąca w salonie

Dodaj komentarz