Kreatorzy mody

Dzisiaj wyjątkowo nie będzie o filmie lub serialu, ale o.. modzie. I też nie o tym jak modnie ubrać swoją służącą, a o tym, jak jej wizerunek wykorzystywany jest w sesjach dla magazynów modowych. Jakie przykłady udało mu się znaleźć (bo na pewno jest tego dużo, dużo więcej)?

Rumuńska modelka Diana Dondoe w kampanii reklamowej stworzonej dla marki Ermanno Scervino wystąpiła u boku obsługującej jej pokojówki:

Diana Dondoe_

W kampanii dla rosyjskiego pisma ESH Magazine pojawia się pokojówka, która najpierw grzecznie przynosi śniadanie do łóżka, potem przebiera się w ubrania swojej Pani. W sesji występują  Inessa Kuncevich, Boris Lucenko, Maria Slavina, Nadezhda Kurgan, Aleksandra Oblogina, Alexey Glebko i Boris Balavnev:

ESH Magazine

Brazylijska modelka Raquel Zimmermann pojawia się w sesji dla marki Jimmy Choo (torebki, akcesoria):

Raquel Zimmermann dla Jimmy Choo.

Aktorka Kate Moss pojawia się w wnętrzach paryskiego hotelu Ritz, fotografowana przez Tima Walkera:

Kate Moss

W australijskim wydaniu mazynu Vogue w październiku 2010 pojawiła się sesja zdjęciowa 'La Bella Vita”. W obiektywnie Carlotty Moye oprócz Pani znalazła się też jej młodziutka gosposia.

La Bella Vita_

Karen Elson, Isabeli Fontana i Carolyn Murphy są twarzami jesiennej kampanii Louis Vuitton z 2013 roku. W tle pojawia się również miła dla oka służąca, która zupełnie odstaje od splendoru pierwszego planu.

gisele1

gisele2

gisele3

gisele4

I oczywiście mamy też najbardziej znane pokojówki – hostessy promujące produkty Marc Jacobs w sieci sklepów Louis Vuitton:

Marc Jacobs dla Louis Vuitton

Ktora sesja podoba wam się najbardziej?

Dodaj komentarz