Mujer casos de la vida real – nowe odcinki

W tym miesiącu dodano (na oficjalny kanał Youtube – Televisa) kilkadziesiąt nowych odcinków serialu „Mujer Casos de la vida real”. Wybrałem dla was te najciekawsze, w których, co oczywiste, pojawiają się charakterystycznie ubrane służące.

W odcinku „Concubinato” na służbę po długich prośbach zostaje przyjęta dopiero co nastoletnia dziewczyna. Pani okazuje się osobą bardzo wymagającą, dbającą o każdy detal domu – w tym również właściwy ubiór.

Mujer casos de la vida real - Concubinato

Odcinek „Cuarto Vacio” przedstawia historię Ivany, która zostaje uwiedziona przez syna. Nosi ona ładny niebieski uniform z białym fartuchem.

Mujer casos de la vida real - Cuarto Vacio, postać Juana

„El silencio del amor” to kilka fajnych urywków pracy – zbieranie naczyń ze stołu, a potem sprzątanie i  pucowanie domu pod nieobecności Państwa w dość niewygodnym uniformie.

Mujer casos de la vida real - El silencio del amor

W ” En polvo te convertiras” nie dzieje się nic szczególnego (z mojego punktu widzenia), ale spodobał mi się strój służącej, noszony z gracją przez bohaterkę.

Mujer casos de la vida real - En polvo te convertiras
Okropną i prowokującą służącą poznamy w ” Horas inmensas”, przynajmniej pewne cechy charakteru przykryte są przez wyjątkowo do niej nie pasujący strój roboczy.

Mujer casos de la vida real - Horas inmensas

6 comments

  1. swan

    Hi, would it be too much to ask for links to the episodes or the episode numbers. I was able to find the YouTube videos but not the episodes listed here Concubinato,Cuarto Vacio,En Polvo these convertiras, and Horas inmensas. Thank you, truly love this blog.

  2. Chrissy

    I found the following that may be helpful: Concubinato is 575, El Silencio de Amore is 458. En Polvo thise Converteras is 672 and Horas Immensas is 412. I can’t find Cuarto Vacio though. Any ideas please?

Dodaj komentarz