Zapowiedzi

Garść zapowiedzi na niedzielę:

Do obsady Devious Maids dołączyła (w roli pokojówki oczywiście) Naya Rivera. Zagra ona rolę Bianci, która rozpoczyna pracę u ‚idealnej” rodziny, która skrywa jakiś złowrogi sekret.

Za kilka dni premierę na VOD będzie mieć Young bodies heal quickly, w którym Julie Sokolowski wciela się w rolę… wiadomo jaką. Film z gatunku pokręconych, bo gdzie znajdziemy bieg po plaży w stroju pokojówki?

Young

Niedługo premiera The Royals (15 marca na E!), który może nieźle namieszać. Tak czy inaczej, ujrzymy tam pracę personelu domowego, jak widzieliśmy już wcześniej, ubranego całkiem interesująco.

W kwietniu premierę mieć będzie film dokumentalny  Juliany Fanjul pod tytułem Muchachas: En el lugar más discreto w którym przyjrzymy się pracy meksykańskich pomocy domowych

Muchachas

W kwietniu/maju ruszają prace na planie Una Maid en Paitilla, panamskiego megahitu stacji TVN. Jak mówi twórca, serial opowie historię wiejskiej dziewczyny, która wyjeżdza do miasta, by szukać nowych możliwości. Serial, mimo że ma być komedią, pokazać ma całościowy aspekt pracy służących, w taki jednak sposób aby nikogo nie obrazić. Oznacza to, że scenarzyści wzięli sobie do serca krytykę po styczniowym trailerze. Premiera serialu prawdopodobnie w sierpniu.