Devious Maids – na planie 2 sezonu

Jest już kilka bardziej szczegółowych informacji na temat drugiego sezonu Devious Maids. Jak już wiadomo, drugi sezon startuje 20 kwietnia, czyli za trochę ponad miesiąc. Z racji tego, pojawia się już coraz więcej zapowiedzi i zdjęć z planu.

Nową pokojówką będzie Marisol i Nicholasa będzie Opal, grana przez Joanna P. Adler. Jedno z oficjalnych zdjęć nie wskazuje, aby miała ona się ubierać w pożądany przeze mnie sposób. Ale czas pokaże.

W drugim sezonie za to, Rosie będzie pracować dla czarnej (!) rodziny Millerów. Nie wiemy jeszcze dlaczego i na jak długo, ale za to nie będzie mogła ubierać się całkiem dowolnie.

1Rosie

Najbardziej cieszy mnie jednak, że wraca Valentina. U niej również wydarzą się pewne zmiany co do zatrudnienia. Nie będzie już pracować z matką (Zoilą), ale rozpocznie nową pracę u tajemniczego na razie pracodawcy.

deviousmaids

Jak widać Zoila postanowiła w domu Delatour zachować swój uniform z pierwszego sezonu, za to Valentina będzie nosić całkiem ponętną (aczkolwiek mało klasyczną) kombinację szarej sukienki i czarnego fartuszka.

Czekam na dalsze szczegóły kostiumograficzne, jak i dotyczące moich ulubionych jak i całkiem nowych bohaterek. Czym bliżej premiery tym powinno się ich pokazywać coraz więcej. Liczę, że na początku kwietnia pokaże się pierwszy trailer nowego sezonu.