Devious Maids – nowe informacje

Stacja Lifetime w końcu zdecydowała się, skoro został miesiąc do premiery, na uruchomienie oficjalnie strony www, profilu na facebooku jak i konta na twitterze. Powoli pojawiają się też nowe fotosy. Dobrze, dzieje się. Przyjrzymy się za to opisom bohaterek, któe zostały tam opublikowane:

Ana Ortiz jako Marisol Duarte

Marisol nie wpasowuje się w stereotyp typowej pokojówki z Beverly Hills. Jest wygadana, a jej brak akcentu czyni ją podejrzaną. Pracuje w domu nowożeńców Michaela i Taylor Stappord z zawiłą historią związków miłosnych. Marisol okazuje się nieoceniona – nie tylko kiedy trzeba posprzątać w domu. Nie oczekuje, że zdobędzie przyjaciół biorąc tą pracę, ale kiedy poznaje inne pokojówki z sąsiedztwa, jest zaskoczona ich ciepłem, poświęceniem i inteligencją.

Dania Ramírez jako Rosie Falta

Rosie opuściła Meksyk aby zacząć nowe życie w Beverly Hills i odnalazła się jako niania dla pary celebrytów, Spence’a i Peri Westmore. Kiedy opiekuje się nowym dzieckiem, Rosie stara się sprowadzić do Ameryki swoje własne. Ale wpierw musi uporać się z drogimi prawnikami, burzliwymi wodami małżeństwa swoich pracodawców i śmiercią jej przyjaciółki Flory Hernandez. Na szczęście ma świetnych przyjaciół na których może polegać.

Roselyn Sánchez jako Carmen Luna

Chyba najbardziej przebiegła ze wszystkich, Carmento ognista Puertorykańska diwa, która pragnie stać się światowej sławy wokalistką. Carmen pracuje w domu latynoskiej gwiazdy pop Alejandro Rubio, ale nie przyjęła tej pracy aby czyścić jego dom. Zrobiła to, aby rozpocząć nowe życie w Beverly Hills, z daleka od kłopotliwej przeszłości, którą pozostawiła za sobą. Carmen jest zawzięta i pewna. Nie pozwali nikomu, ani niczemu stawiać jej pod ścianą.

Edy Ganem jako Valentina Diaz

cos-devious-maids-mdnValentina jest upartą i zbuntowaną osiemnastolatką. Oszczędza pieniądze na szkołę mody. Valentina pracuje jako pokojówka w domu Delatour ze swoją matką, Zoilą. Ale kiedy przystojny syn Genevieve, Remi wraca do domu z koledżu, Valentina zaczyna zastanawiać się czy nie powinna kręcić się koło niego. Valentina beznadziejnie chce odnaleźć jej własne miejsce w świecie – jeśli tylko jej matka przestanie ją pilnować.

Judy Reyes jako Zoila Diaz

65662_546404018736387_1178207071_nZoila pracuje w domu Genevieve Delatour. Jest osobą godną zaufania, dobroduszną i pełną miłości. Razem ze swoją piękną córką, Valentiną, przeżywa wzloty i upadki swojej pracodawczyni, dramat rodziny Delatour jak i wątpliwą znajomość z uwodzicielskim synem Genevieve. I nie zawaha się wtrącić w to wszystko, przy jednoczesnym zachowaniu nieskazitelnie czystego domu.

Melinda Page Hamilton jako Odessa Burakov

Odessa, zarządca domu Alejandro, nadzoruje wszystkich którzy pracują w jego domu. Pochodzi z Rosji, a jej styl zarządzania bardziej przywołuje na myśli gułag a nie rezydencję w Beverly Hills. Całkowicie lojalna Alejandro, jest podejrzliwa motywów Carmen i nie wierzy w bycie altruistą. Ale pomimo antagonizmów, Odessa i Carmen mają więcej wspólnego niż myślą.

Paula Garcés jako Flora Hernandez

Flora pracowała jako pokojówka dla Evelyn i Adriana Powell, dopóki nie została bestialsko zamordowana w ich domu. Pozostałe pokojówki z sąsiedztwa, z którymi była blisko, ubolewają nad pytaniami, które pozostały bez odpowiedzi, w związku z jej śmiercią. Okazuje się, że Flora pozostawiła wskazówki, które ciągną się aż poprzez mroczne sekrety Beverly Hills, aż do jej zabójcy. Sekrety ukryte są pod powierzchnią – ktoś musi po prostu je odkopać.