Maj

W oczekiwaniu na premierę „Devious Maids”, kilka innych informacji i nowości.

The Haves and Have Nots

Niedawno pokazał się pierwszy trailer „The Haves and Have Nots”, w którym faktycznie służące noszą stroje z tytułowego obrazka. W tych rolach pojawia się Crystal Fox a także Eva Tamargo.

The Haves and Have Nots first look

The Confession

Niedawno na na na kanale Hallmark miała miejsce premiera „The Confession” na podstawie książki Beverly Lewis. Główna bohaterka, Katie Leclerc odkrywa, że kto podszył się pod nią w domu jej matki (a to ona przecież jest tą prawdziwą córką) i rozpoczyna pracę jako służąca w rezydencji. Kiedy będzie dostępne DVD postaram się opowiedzieć o filmie nieco więcej.

confession

Evita la tentación

Ostatnio na kanale Caracol miał premierę odcinek „Evita la tentación” serialu Tu Voz Estereo. Jego bohaterką była Eva, służąca którą należało nieco utemperować. Jednym ze sposobów było zażądanie od niej noszenia uniformu.

tuvozevita

The Big House

Irlandzka telewizja TV3 rozpoczęła emisję kilkuodcinkowego reality show, w którym bohaterowie wcielają się w XIX wieczną służbę domową w rezydencji. Projekt nosi nazwę „The Big House”, a wśród wolontariuszy są także dwie siostry – 13 i 17 letnia, które podjęły się najcięższych prac w domu.

bighouse1

La Cenicienta

Niedawno udało mi się także zdobyć „zaginiony” odcinek serialu Decisiones o tytule „La Cenicienta”. Jak sama nazwa sugeruje, to opowieść o kopciuszku – młodej, naiwnej dziewczynie, która została zmuszona do pracy jako służąca we własnym domu. Aby przypomnieć jej o jej roli, musi także ubierać uniform.

cenicenta

Dodaj komentarz