Devious Maids – trailer i zdjęcia

Niedawno, w sumie to parę dni temu, opublikowano pierwszy trailer serialu Devious Maids, którego motywem przewodnim jest „trzymaj przyjaciół blisko, pokojówki jeszcze bliżej”. Każdy kto chciał już go widział na innych stronach, więc się nie będę tu powtarzać.

Za to pojawiają się coraz bardziej interesujące zdjęcia. Obserwując wycieki z planu, wiadomo, że Zoila jak i Valentina nosić będą nosić inny uniform niż w pierwszym odcinku. Brak informacji czy Zoila zostanie pokazana w tym brzydkim żółtym, którym skrzywdziła swoją córkę, nie wiem także, od którego odcinka będą te ciemnoniebieskie. Muszę jednak przyznać, że obie prezentują się całkiem dobrze w tych mundurkach:

devious maids

Jak na powyższym zdjęciu widać, pozostałe bohaterki, czyli Carmen, Marisol i Rosie nie noszą strojów przypisanych do ich profesji. A jednak zastanawiające się zdjęcia pojawiające się w związku z ostatnim, finałowym odcinkiem:

devious maids13

Widzimy tutaj właśnie Carmen, Marisol i Rosie w takich samych uniformach. Nie wiem czy to ma związek z jakimś promo czy też wydarzeniami z serialu. Zoila jest bez mundurka. Może – strzelam – Valentina poślubiła Remiego a jej matka zatrudniła pozostałe dziewczyny? Jeszcze dużo czasu minie, aż się tego dowiemy…

devious maids13_2