Podsumowanie roku 2012

Przyszedł czas na ostatni post w tym roku. Oczywiście nie ostatni w ogóle, gdyż nie mam zamiaru kończyć mojej działalności. Na pewno blogowo był to rok zupełnie inny niż 2011. Zacznę od przeglądu miesiąc po miesiącu co było warte uwagi:

Styczeń: post o pracy pokojówek i serial „Hotell Syden”

Luty: Wywiad z jakże urodziwą Kasią pracującą jakiś czas temu jako pokojowa we wrocławskim Radissonie. Optymistyczna dziewczyna!

Marzec-Czerwiec: dużo informacji o oczekiwanym przeze mnie „Devious Maids”, rozczarowanie, kiedy ABC odrzuciło projekt i wielka radość kiedy Lifetime postanowiła go uratować. Tak.. było monotematycznie…

Lipiec: Bardzo interesujący brytyjski dokument Turn Back Time – The Family, a także kilka interesujących odcinkow seriali hiszpańskojęzycznych.

Sierpień: Opis pilota „Devious Maids” (w wersji z pokazu dla ABC), ogromne zainteresowanie z popcornera (dzięki Marta!), cudowne zdjęcie upokorzonej Valentiny (Edy Ganem),

Wrzesień: Kolejny odcinek o pracy pokojówki z różnych zakątków świata, w tym z Polski.

Październik: dwa ciekawe artykuły: Seriale hiszpańskojęzyczne – część III oraz Pokojówki w produkcjach erotycznych

Listopad: Całkiem niezły wywiad z praktykantką Pauliną

Grudzień: Śledzenie planu „Devious Maids” i w końcu udało mi się napisać post o książkach w których występują pokojówki i służące.

Teraz trochę statystyki. Od początku roku do momentu kiedy piszę ten post, blog odwiedziło ponad 14 tysięcy unikalnych użytkowników, którzy 27 tysięcy razy przeczytali moje wpisy. Połowa osób była tu po raz pierwszy. 50% użytkowników pochodziła z Polski, 7% z Hiszpanii, 5% z Niemiec,

Zapytań było bardzo dużo. Najczęściej pytano (za pomocą googla rzecz jasna) o pokojówki i ich pracę, stroje, praktyki i w dalszym ciągu o film „Pierścionek z Rubinem”. Jakieś perwersje, seks itp stanowiły mniej niż 1% wejść (i dobrze).

Uzbierało się też trochę dziwnych zapytań z których wybrałem najlepsze trzy:

1) kursy zawodowe dla seksownych dziewczyn
2) niemiecki film o dziewczynie która chce stracić dziewictwo
3) prace z rolek po papierze toaletowym

W tym roku udało mi się odwiedzić hotel Radisson Blu Centrum w Warszawie, gdzie udało mi się przyjrzeć pracy pokojówek. Jak ktoś chce zobaczyć, jak wyglądają tam stroje służbowe niech pisze do mnie – zdjęć nie zamierzam zamieszczać na blogu.

Nie często (albo może wcale?) pisze tu o pornografii, ale niedawno okazał się całkiem ciekawy film tego gatunku pt „Maid for Love” w reżyserii Lee Roy Myersa. Pożądanych przeze mnie scen jak na lekarstwo, ale co nieco udało się trochę wyłuskać:

Może także serial „Deception” skupi się bardziej na rolach pokojówek (skoro główna bohaterka ma być córką jednej z nich) ?

Co przyniesie rok 2013? Co najmniej trzy ciekawe produkcje. Pierwsza z nich to „Devious Maids” (coraz więcej źródeł twierdzi, że premiera już w styczniu, ale jakoś nie chcę mi się w to wierzyć). Druga to opisywany już tu film „Hilda”, trzeci zaś to „The Maid’s Room” z Paulą Garces.

Mam nadzieję, że będzie ich dużo, dużo więcej.