Na planie

Ponad tydzień temu, tj. 27 listopada rozpoczęło się w Atlancie kręcenie 1szego sezonu Devious Maids. Aktualnie trwają castingi do nowych ról, aż do piątego odcinka. Praktycznie w każdym odcinku pojawiać się będą jakieś nowe postaci (zapewne epizodyczne). Poznamy między innymi Anthony‚ego, przyjaciela małżeństwa Powellów, Pablo – męża Zoily, czy też Henriego, młodszego brata Genevieve.

Dzięki internetowi (a tak dokładnie – Twitterowi) pojawią się zdjęcia z poza planu, niektóre w kostiumach z serialu. Wczoraj pojawiła się fotka dość mnie interesująca:

A więc Zoila (Judy Reyes) w uniformie pokojówki. Strój ten budzi jednak kilka pytań. Skoro matka i córka Valentina pracują jako pokojówki, to czy również Edy Ganem pokaże nam swoje zdjęcie w tym stroju. Najchętniej zobaczyłbym tak obie aktorki naraz. Po drugie zaś – uniform jest zupełnie inny od tego który już widzieliśmy na zdjęciach promocyjny. Są dwa teoretyczne wyjaśnienia: a) w wyniku akcji w serialu obie dostały inny (np ten nie spodobał się Pani Genevieve) b) David Zyla, który odpowiada za kostiumy wymusił jego zmianę od pierwszego odcinka (więc jakieś sceny musiały być nagrane raz jeszcze). Mam nadzieję, że zobaczymy jeszcze więcej nieoficjalnych zdjęć z serialu Devious Maids, które na pewno nie rozwiążą zagadek, a wzmocnią oczekiwanie na premierę.

Edycja z dn. 9 grudnia:

Na Twitterze dostępne jest także zdjęcie Edy Ganem (Valentina) w takiej samej sukience (bez fartuszka). Jeden z producentów odpisał mi, że nie nakręcono ponownie scen z Zoilą i Valentiną z pierwszego odcinka, więc wynika z tego, że nowe mundurki mogą wynikać z rozwoju fabuły.

Edycja z dn. 23 grudnia:

Na Facebooku jednego z aktorów drugoplanowych pojawiło się zdjęcie z ostatniego dnia na planie przed przerwą świąteczną:

Dotychczas nakręcono pierwsze trzy odcinki serialu z planowych trzynastu (a już nieoficjalnie mówi się o drugim sezonie).