Kilka spraw

Niniejszym wpisem informuję, że wróciłem i zamierzam przywrócić Blog Czarnobiały z powrotem do życia.

Zacznę od sprawy najważniejszej – już za około dwa tygodnie przypadną drugie urodziny strony… jak to czas szybko leci, kto by pomyślał, że pierwszy post tutaj zamieściłem w lipcu 2010 roku. Z tej okazji możecie spodziewać się wpisu podsumowującego ostatni okres – a więc od stycznia do lipca 2012 roku. Ale to nieco później.

Przebywając na urlopie dowiedziałem się od mojego dobrego przyjaciela, że „Devious Maids” – serial na który tak bardzo liczyłem, a który to został odrzucony przez stację ABC, może otrzymać drugą szansę. Internetowe źródła, z Deadline.com na czele, informują, że projektem bardzo mocno interesuje się stacja Lifetime. A skoro dokonały się już pewne roszady personalne związane z rolą Mariany Klaveno, miejmy nadzieję, że wkrótce usłyszymy dobrą wiadomość.

Tymczasem Paula Garces, mająca zagrać rolę zabitej Flory Sanchez w/w serialu, dostała nową rolę, również pokojówki. Mowa tu o kręconym właśnie filmie „The Maid’s room” w którym gra główną rolę. Aktorka od jakiegoś czasu zamieszcza na swoim oficjalnym tweeterze zdjęcia z planu w swoim mundurku z fartuszkiem. Akurat na zdjęciu poniżej – w samej sukience.

Na dniach powinienem dodać nowe wpisy. Jednym z nich będzie wywiad z młodą dziewczyną która pracowała jakiś czas temu w dziale służby pięter w jednym z gdańskich hoteli.