Devious Maids

Dwa dni temu serwisu „Deadline” w cyklu Primetime Pilot Panic opublikował informacje na temat kręconych pilotów seriali. „Devious Maids”, razem z „Nashville” oznaczone zostały jako „gorące”. Status ten został poprawiony, po niedawnych informacjach o „sprzecznych opiniach”.

Dużo więc wskazuje na to, że serial mający być następcą „Desperate Housewives” Marca Cherry’ego może zostać zamówiony przez stację ABC – ma to największe szanse spośród wszystkich pilotów. Za dwa tygodnie, 15 maja, (dwa dni po zakończeniu sezonu DH) dowiemy się, czy we wrześniu będziemy mogli cieszyć się meksykańskimi pokojówkami czyszczącymi brudy w rezydencjach Beverly Hills.

Aktualizacja z dnia 1.05.2012

Jak donosi w/w serwis, producenci „Devious Maids” dostali zgodę na zatrudnianie pracowników (np scenarzystów, ekipy filmowej). Oznacza to, nieoficjalne zielone światło dla serialu. Chociaż konferencja ABC zaplanowana jest na wtorek 15tego, w tamtym roku ramówka stacji została ogłoszona w poprzedzający ją piątek. Tak czy inaczej, w następnych dwóch tygodniach (albo po prostu za dwa tygodnie) dowiemy się wszystkiego na 100%. Trzymam kciuki!

Edycja z dnia 12.05.2012

Wszystko wskazuje na to, że się nie udało :( Być może uda się w innej stacji, być może nastąpi jakiś mniej lub bardziej kontrolowany wyciek pilota, lub chociażby jakiś zdjęć… ale na tą chwilę możemy powoli zapominać o „Devious Maids”…