Devious Maids

Dziś trwa ostatni dzień kręcenia pilotowego odcinka „Devious Maids”. Za to w dniu wczorajszym stacja ABC opublikowała notkę prasową na temat seriali branych pod uwagę. Znalazła się tam również zapowiedź opisywanego tu serialu, wraz z wstępnym logiem:

„Piorą ubrania na które nie mogą sobie pozwolić, polerują srebra na których nigdy nie zjedzą obiadu i czasami śpią z mężami swoich pracodawczyń. To wszystko składa się na dzień pracy pokojówki w Beverly Hills. Są stale otoczone bogactwem i przywilejami, ale nie pozwala się im zapomnieć, że są tu aby pomagać.

Poznajmy Rosie (Dania Ramirez – Entourage), Marisol (Ana Ortiz – Ugly Betty), Carmen (Roselyn Sanchez – Without a Trace), Valentina (Edy Ganem – Like Crazy), i Zoilę (Judy Reyes – Scrubs). To ich zadanie, aby posprzątać bałagan pozostawiony przez gwiazdy rocka, obrzydliwie bogatych miliarderów i egocentryczne gwiazdy dla których pracują. Nawet, jeśli oznacza to posprzątanie morderstwa. Wszystkie panie robią to dla wyższego celu – lepszego życia w Ameryce. Czy to będzie sprowadzenie dziecka z Meksyku czy kariera muzyczna, zrobią co tylko konieczne, nawet jeśli będą musiały flirtować z synem pracodawców, szantażować męża czy ukrywać nałóg narkomana.

Pomiędzy zepsutymi „mieć” a pięknymi „nie mieć” tworzy się intryga. Marc Cherry, twórca „Desperate Housewives” zabiera nas z przedmieść do całkiem nowego sąsiedztwa: wysadzanych palmami ulic i rezydencji by przyjrzeć się podłemu stylowi życia bogatych i sławnych.”

Tłumaczenie własne ze strony TheFunCritic. A co do loga… no cóż, grafik się nie wysilił. Miejmy nadzieję, że to bardzo wstępna koncepcja.