Zapowiedzi i nowości

Niniejszy spis, to zbiorcze podsumowanie tego co jest i będzie a odnosi się do pokojówek na małym bądź dużym ekranie.

Muneca Brava

Zapowiadana dawno temu telenowela będąca peruwiańską wersją argentyńskiego przeboju sprzed lat nie nazywa się wcale jak oryginał. Dlatego też zupełnie przeoczyłem jego premierę. Wszystkich zainteresowanych odsyłam do poszukiwania telenoweli pt „La Tayson Corazón Rebelde”.

Un refugio para el amor

Całkiem niedawno wystartowała i ta telenowela. Promocyjne foto trochę mnie rozczarowuje (udziwniony uniform), ale zobaczymy co z tego będzie. Tak czy siak, główna bohaterka dopiero dotarła, tj dojechała do miasta i pracy służącej jeszcze nie podjęła.

Devious Maids

Według serwisów internetowych takich jak Deadline czy Hollywood Reporter, projekt twórcy „Desperate Housewives” opowiadajacy o latynoskich pokojówkach został zamówiony. Jestem bardzo ciekaw tego serialu.

Maid in Miami

Ucichło zaś na temat serialu z Christiną Milian. Wydaje się, że pomysł upadł, ale oczywiście niczego nie można być pewnym.

Gilded Lilly

Dużo pojawiało się jakiś czas temu informacji na temat seriali osadzonych w hotelach, tj Eden i Maine (CW). Po obu projektach ani śladu. Za to jednak stacja ABC zamówiła pilot serialu „Gilded Lilly” o pierwszym luksusowym hotelu w Nowym Jorku. Serial będzie osadzony w 1895 roku. Czyżby amerykańska odpowiedź na „Gran Hotel” ?

The Undomestic Goddess

Również całkowita cisza o tym filmie. Jedynie New York Times podaje, że tytułową rolę zagrać ma Katherine Heigl. Brak potwierdzenia w IMDB i innych źródłach. Szkoda.

Upstairs, Downstairs

Oczekiwanie na trzeci sezon Downton Abbey osłodzą nam kolejne odcinki „Upstairs, Downstairs” stacji BBC. Już 19 lutego tego roku przeniesiemy się w lata 30te XX wieku i znów podglądniemy życie mieszkańców i służby domu przy 165 Eaton Place.

Jeśli zaś chodzi o służbę to dołączy młoda pokojówka kuchni Eunice McCabe (grana przez Ami Metcalf) i całkiem urocza Beryl Ballard (Laura Haddock) – również jako służąca. Obie postaci stoją po prawej stronie.