Zapowiedzi

Czas sprawdzić czy są nowe informacje o filmach i serialach na które czekam.

Undomestic Goddess

Absolutna cisza. Projekt w bazie IMDB oznaczony jako „w produkcji”, ale brak – co wydaje się najważniejsze – informacji o obsadzie. Nie wiadomo kto ma zagrać opisywaną przez Sophie Kinsella prawniczkę która została pokojówką. No ale nie mamy jeszcze połowy roku, więc mam nadzieję, że projekt nie zakończy swojego życia jak serial „Maid in Manhattan”.

Eden

Może nie jest to serial bezpośrednio dotykający pokojówek, ale jest szansa że i one tam się pojawią. Serial (produkowany przez stację USA Network) opowiadać ma o pracy concierge w luksusowym hotelu w Nowym Jorku. W rolach głównych Nick D’Agosto (znany z seriali Heroes, Supernatural i The Office) oraz Enver Gjokaj (Dollhouse, Lie to Me). O rolach kobiecych informacji brak.

Maids

Koreańska drama Maids, emitowana od 1 maja 2011 roku. Czyli już niedługo. Opowiadać będzie historię No Soon-Geum (w tej roli urocza Sung Yu-Ri), która pracując jako pokojówka dla bogatej rodziny wygrywa los na loterii. Miejmy nadzieję, że nie zdarzy się to w 1 odcinku.

The Help

Premiera w sierpniu tego roku. Film opowiada historię 4 czarnoskórych służących pracujących w stanie Missisipi w latach 60tych. W interesujących mnie rolach wystąpią Viola Davis, Aunjanue Ellis, Cicely Tyson oraz Octavia Spencer.