Niezrealizowane

Do pokojówek w telenoweli jeszcze wrócę, gdyż temat nie został wyczerpany, dziś jednak omówię dwa projekty na które czekałem, a które to do dziś nie ujrzały światła dziennego.

Maid in Manhattan

O filmie z udziałem Jennifer Lopez słyszało wielu, wielu go także oglądało. I chociaż nie przyłożono się do strony artystycznej, kładąc nacisk ku prostocie opowieści, jest to film udany pod względem choreograficznym. Stroje pokojówek, chociaż proste, doskonale pasują do hotelowych korytarzy, a piękna Jennifer nie wyróżnia się pośród reszty sprzątaczek.

Maid In Manhattan

Portale plotkarskie doniosły w sierpniu 2008 roku o planowanym serialu na podstawie „Pokojówki na Manhattanie”. Pozycję miała zrealizować stacja ABC, a produkcją miał zająć się Chad Hodge (od „Brzyduli”) i sama Jennifer Lopez. Jakkolwiek serial nie miał być kopią historię ze srebrnego ekranu. Opowiadać miał o innej pokojówce (ale również latynosce) z innego hotelu, jej relacjach z innymi pracownikami i marzeniach o lepszym życiu.

Niestety skończyło się na zapowiedziach i negocjacjach. Serial znikł z bazy IMDB, nadal istnieje na TV.com z premierą na rok 2009. Szkoda. Najbardziej w filmie podobała mi się scena w przebieralni, gdzie kobiety odrzucają swoje kolorowe ubrania stając się anonimowymi pracownikami, dużego bezdusznego hotelu.

Room Service

Innym projektem na który czekałem, miał być „Room Service”. Główną rolę w filmie miała zagrać Jessica Simpson. Film, będący adaptacją powieści Beverly Brandt opowiadać miał o młodej arystokratce Katyi Morgan, która wydziedziczona zmuszona zostaje do poszukania pracy. Z luksusowej willi przenieść się musi do sprzątania toalet w hotelu. Tam jednak zakochuje się w przystojnym menadżerze.

I jak powyżej temat ucichł. Czyżby Jessica nie chciała sobie ubrudzić rączek? Tak czy siak, powstał jedynie w 2007 roku krótkometrażowy film w reżyserii Kevina Castro.

1 Comment

  1. Pingback: Una maid en Manhattan |

Dodaj komentarz